.

.

Бесплатен Превозот 10pcs/лот 3 Pin Швајцарската Црна XLR Приклучок /Микрофон Plug /КТВ Џек/ Машки И Женски Задник Звучник Приклучок

Бесплатен Превозот 10pcs/лот 3 Pin Швајцарската Црна XLR Приклучок /Микрофон Plug /КТВ Џек/ Машки И Женски Задник Звучник Приклучок

DEN 864.00
DEN 769.00
Количината на стоката
Тековен


3 Pin Швајцарската Црна XLR Приклучок /Микрофон Plug /КТВ Џек/ Машки И Женски Задник Звучник Приклучок Целосна бакар позлатен злато позлатен, многу лесен за заварување.
Дебела лушпа, добро заштитен.
Може да бидат поврзани со надворешен дијаметар од 4-7 мм кабелска
пакет листата : 10pcs /многу

Детални карактеристики

Број На Модел На:
3PIN
Бренд Име:
ЈАС'MFINE

Слични производи