.

.

12pcs/многу 75см Wisteria Вештачко Цвеќе Лозата За Свадба Партија Детска Соба Home Art Оркестарот DIY Свила Цвеќиња За Scrapbooking T0.2

12pcs/многу 75см Wisteria Вештачко Цвеќе Лозата За Свадба Партија Детска Соба Home Art Оркестарот DIY Свила Цвеќиња За Scrapbooking

DEN 681.60
DEN 504.00
Количината на стоката
Тековен


12pcs/многу 75см Wisteria Вештачко Цвеќе Лозата За Свадба Партија Детска Соба Home Art Оркестарот DIY Свила Цвеќиња За Scrapbooking T0.2
Опис :
1.100% Сосема Нов и висок квалитет
2.Материјали : Свила Цвет
3.Избор : Вештачки Wisteria
4.Количина : 12pcs
5.Боја : Како на сликата покаже,како што можете да изберете.
6.Идеална за свадби, прослави, Забави , Дома декорација, Градини, Мечување, Флорални tributes, Фрла и многу повеќе.
7.Овие вештачки зелена ivies се различни во боја , тешки квалитет да го издржат лошите временски услови.
Големина на :
75СМ
(шила околу 20 см)
Featu оие :
Тоа составен од 12 компјутери и може да ти ха пет доволно украсување простори.
Се користи за свадби,хотели,партии, како и други свечености, најдобра декорација за дома, хотел и парк и др.
Тоа е одлично за свадба букет, партија , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата ,corsages, стол лакови, прием centerpieces може да висат на ѕидот, врати, замав, огледала и насекаде каде што сакате да уживате со вештачки лисја лозата.
Пакет се вклучени :
12pcs Вештачки Цвеќиња

Детални карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
75см wisteria виси цвет
Бренд Име:
firlar
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
wisteria виси цвет
боја:
Розова, Зелена, Бела, Виолетова, Црвена Роза
Количина:
12PCS/МНОГУ
Име:
Лажни Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Функција:
Цвет Лозата/Ратан
Карактеристика 2:
Декоративни Цвеќиња & Венци

Слични производи