.

.

свила gerbera главата свадба& дома декорација DIY направи вратата венец цвеќе ѕид партија роденден цвеќиња евтини вештачко цвеќе daisy

свила gerbera главата свадба& дома декорација DIY направи вратата венец цвеќе ѕид партија роденден цвеќиња евтини вештачко цвеќе

DEN 1670.40
DEN 1587.00
Количината на стоката
Тековен

ДОЛАРИ 2.35 Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетни Материјали : свила Боја : Како на сликата покажува. Цвет Големина : 10cm (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 lot =200pcs Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.

Детални карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Gerbera
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
A11

Слични производи