.

.

2x Црна Морски Кајак Гребло Клип со Srews Кајак Кану Гребло во Држачот за Монтирање на Пластични Клипови за Справување со Опрема за Кајак Брод Додаток

2x Црна Морски Кајак Гребло Клип со Srews Кајак Кану Гребло во Држачот за Монтирање на Пластични Клипови за Справување со Опрема

DEN 597.12
DEN 424.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : Брзо и лесно монтирање на вашиот гума гребло клипови на страната на вашиот кајак Еднаш ќе се инсталира можете лесно и безбедно да се клип вашиот гребло во место да се земе одмор или риба Совршен за риболов или одмор ви Овозможува да ги чувате вашите гребло со твоите кајак Завртка дупка проред : прибл. 4.9 cm / 1.9 инчен Димензија : прибл. 7.4 x 1.9 x 5.1 cm / 2.91 x 0.75 x 2 инчен Материјал : пластични Боја : црна
Пакетот Вклучува : 1 x Пар Кајак Гребло Клипови

Детални карактеристики

сертификација:
CE
Отворено Активност:
Сурфање
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Завртка дупка проред:
прибл. 4.9 cm / 1.9 инчен
димензија:
прибл. 7.4 x 1.9 x 5.1 cm / 2.91 x 0.75 x 2 инчи

Слични производи