.

.

Toocene Wiper ножеви за Мерцедес-Бенц SLR R199,( 2004-2010) 26+26 фит страна игла тип wiper грб

Toocene Wiper ножеви за Мерцедес-Бенц SLR R199,( 2004-2010) 26+26 фит страна игла тип wiper грб

DEN 768.48
DEN 615.00
Количината на стоката
Тековен


3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.

Детални карактеристики

Година:
2017Year
Објектот Ширина:
3cm
Мерцедес-Бенц SLR-Година:
2008,2004,2006,2010,2007,2009,2005
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Мерцедес-Бенц Модел:
slr
Објектот Тежина:
0.30kg
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC201
Потекло:
NingBo Кина
Wiper Ножеви Големина На:
26+26

Слични производи