.

.

Mikkuppa Автомобил Wiper Ножот За Опел Astra H 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Високо Квалитетни Додатоци

Mikkuppa Автомобил Wiper Ножот За Опел Astra H 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Високо Квалитетни Додатоци

DEN 815.52
DEN 563.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Wiper Ножеви За "Опел" Astra H 2005-2010
(2005 2006 2007 2008 2009 2010)
Возачот Големина : 22 инчи(55cm)
Патникот Големина : 18 инчи(45cm)
Задните Wiper Сечилото Големина : 12 инчен(30cm )
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
Front Wiper, Front And Rear Wiper
Бренд Име:
Mikkuppa
Име На Модел:
CPA1/C6-30
Опел Модел:
Astra
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Опел Astra-Година:
2007,2005,2009,2008,2010,2006
Објектот Ширина:
22inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2017Year
Објектот Висина:
18inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел, Име:
опел astra
Количина:
Комбо/Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010
автомобил се направи:
за опел astra h
Задните Wiper Големина На Ножот:
12
Пред Wiper Големина На Ножот:
22+18

Слични производи