.

.

Toocene ветробранското стакло Wiper Ножеви За Субару Шумите 2013 2014 2015 големина 26+17 Професионални Пред Стакло

Toocene ветробранското стакло Wiper Ножеви За Субару Шумите 2013 2014 2015 големина 26+17 Професионални Пред Стакло

DEN 768.48
DEN 615.00
Количината на стоката
Тековен


Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.Меѓународни wiper големина на :
За Субару Шумите 2013-2016 26"+17"
Возачот Големина : 26 инчи
Патникот Големина : 17 инчен
Детали За Производот :
Производ Phopo :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

Детални карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Шумите-Година:
2015,2014,2013,2016
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Година:
2017Year
Бренд Име:
toocene
Материјал Тип:
Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Модел На Субару:
Шумарот
Име На Модел:
TC212
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
26+17

Слични производи