.

.

Шофершајбната за Миење Пумпа За SAAB 900 / 9000 / 3-Септември Светлата Wiper Автомобил 85330-33020 / 85330-AA010 / 85330-12340 / 85330-20190

Шофершајбната за Миење Пумпа За SAAB 900 / 9000 / 3-Септември Светлата Wiper Автомобил 85330-33020 / 85330-AA010 / 85330-12340

DEN 542.88
DEN 353.00
Количината на стоката
Тековен


За SAAB 900 1995-1998 За SAAB 9000 1992-1998 За SAAB 3-Септември 1999-2003 OEM : 85330-33020 / 85330-AA010 / 85330-12340 / 85330-20190 Ставка Опис : Одговара За SAAB Резервни за Миење Пумпа Позиција : Пред Шофершајбната Чистење Дел Број : ве Молиме проверете ја вашата дел број е иста како нашата, пред да ги купите. Близнаци Штекер / 2 Pin Конектор Високо Квалитетен Материјал, издржлив Брза и лесна инсталација совршена Замена Состојба : 100% Сосема Нов Пакет се Вклучени : 1 x Миење Спреј Пумпа Внимание : автомобил апликација листа и OEM број само за референца. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Со цел да се избегне донесувањето ви проблеми, ве молиме проверете внимателно ако производот е иста како на оригиналните за миење пумпа на вашиот автомобил пред да го купите.
Ви Благодариме За Вашата Поддршка!!!
. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Миење Пумпа За NISSAN PULSAR/СОНЧЕВИ/PRIMERA/NX/СЕРЕНА/ALMERA/ПАТРОЛА/MAXIMA 1990-2003 Шофершајбната Wiper Пред Windows 28920-50 Y00
Пакет
Шофершајбната за Миење Пумпа За SAAB 900 / 9000 / 3-Септември Светлата Wiper Автомобил 85330-33020 / 85330-AA010 / 85330-12340 / 85330-20190
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.

Детални карактеристики

9000-Година:
1996,1997,1994,1995,1992,1998,1993
Saab Модел:
9000
За Возило Брендови/Модел:
Saab
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
ветробранското стакло за миење спреј пумпа
Бренд Име:
oge
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Име На Модел:
QWP064
Објектот Тежина:
83g
за автомобил модел :
За SAAB 900 / 9000 / 3-Септември
Тип:
ветробранското стакло за миење спреј пумпа
излез:
Близнаци
конектор:
2 игли
Референца Не:
85330-33020 / 85330-AA010 / 85330-12340 / 85330-20190
Автомобил Производител:
Saab
Автомобил Направи:
За SAAB 900 / 9000 / 3-Септември

Слични производи