.

.

5pcs 90mm Долго Бред Точка Дрво Вежба Малку Сет пречник од 6mm дрвени дупка машина здодевни дупчалка со спирална бургија дрво битови Алатка

5pcs 90mm Долго Бред Точка Дрво Вежба Малку Сет пречник од 6mm дрвени дупка машина здодевни дупчалка со спирална бургија дрво

DEN 527.52
DEN 485.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.
90mm долго, совршен за дебели парчиња на дрво
Направени од високо јаглероден челик со термичка обработка,HRC48~50
Димензии вклучуваат : пречник од 6mm
Пакетот вклучува : 5pcs

Детални карактеристики

Бренд Име:
Paowuxian
is_customized:
Yes
Должина:
120mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
10мм
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик

Слични производи