.

.

За 10Pcs/Set 1.5 mm-2.4 mm PCB Печати Коло Карбид Мини Микро Вежба Битови CNC Сина Промоција

За 10Pcs/Set 1.5 mm-2.4 mm PCB Печати Коло Карбид Мини Микро Вежба Битови CNC Сина Промоција

DEN 255.36
DEN 230.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Волфрам карбид
Боја : како што е прикажано на сл
Карактеристики :
1.5-2.4 mm за SMT CNC
Тип : PCB вежба битови
Сечење на работ дијаметар : 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 мм
Месо тело со дијаметар : прибл 3.175 mm
Должина : 38mm
Погоден за : print коло PCB SMT CNC одбор итн. PCB ОДБОР
Количина : 10 Pcs / Set
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 Pcs/Set 1.5 mm-2.4 mm PCB Печати Коло Карбид Мини Микро Вежба Битови
'

Детални карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
Должина
Број На Модел На:
Други

Слични производи