.

.

10 Компјутери T144D 100mm Убодни Видов Ножеви Брзо CuttingReciprocating Виде Ножот За Дрво ПВЦ Лесонит алат

10 Компјутери T144D 100mm Убодни Видов Ножеви Брзо CuttingReciprocating Виде Ножот За Дрво ПВЦ Лесонит алат

DEN 378.24
DEN 280.00
Количината на стоката
Тековен

• Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress.
Карактеристики : Идеален за сечење дрво , пвц, пластика, итн Пакет вклучуваат : 10pcs Убодни Видов Ножеви
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!
. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
T144D
Број на Компјутери:
10 Компјутери
Големина:
100mm
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Бренд Име:
JLI
Сечилото Материјал:
Легиран челик
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
Материјал:
високо-јаглероден челик
вкупна должина:
100mm
Sawtooth Должина:
75mm
Забите Простор:
4mm
Со користење на опсег:
Дрво & Лесонит & ПВЦ
Количина:
10pcs
Тип:
брзо намалување
кодот на производот:
F183husf4
Тежина:
100g

Слични производи