.

.

ZDFURS * Нови класичен жените природни вистински зајакот крзно вест raccoon крзно јака трим крзно waistcoat/јакни, Плетени Зајакот Крзно Gilet

ZDFURS * Нови класичен жените природни вистински зајакот крзно вест raccoon крзно јака трим крзно waistcoat/јакни, Плетени Зајакот

DEN 4800.00
DEN 2496.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ZDFURS
Материјал:
Крзно,Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Без Ракави Вест
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
V Деколте
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
ЗанаетТехника:
Плетени
Декорација:
Крзно
Маскирани:
No
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Должина На Ракав:
Без ракави
Дебелина:
Стандард
Методи На Продажба:
трговија на големо и мало
Материјал:
вистински зајакот крзно raccoon куче крзно јака
Сезоната:
есен, зима
потекло место:
Кина (Копно)
крзно плетени waistcoat:
природни зајакот крзно вест

Слични производи