.

.

Природни Phosphosiderite Пурпурна Камен Круг Монистра Хривнија AAAA12MM

Природни Phosphosiderite Пурпурна Камен Круг Монистра Хривнија AAAA12MM

DEN 7536.00
DEN 6029.00
Количината на стоката
Тековен

Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 12mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 44gram Број на монистра 17beads Водат Хривнија Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7.0 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.
Жените Нараквици Bangl Природни Phosphosiderite Пурпурна Камен Круг Монистра Хривнија AAAA
es,се Водат Нараквица,Круг Мушка Хривнија Вистински Слики :
Ставка Детали CM00015 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ZYM0012
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
јагода кварц
реден број:
ZYM0012Round Монистра Хривнија
боја:
Црвениот Круг Мушка Хривнија
Точка име :
се водат нараквици за жени
Мушка големина:
12mm Камења, Камен Хривнија
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
7.0 инчи Хривнија Жени
Количина:
Трговија на големо
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Слични производи