.

.

Накит Нараквици Жените Хривнија Чакра Рачно Изработени Модни Мажите Дел Калцедон Femme Природен Камен Монистра Кристал Шарм Подарок

Накит Нараквици Жените Хривнија Чакра Рачно Изработени Модни Мажите Дел Калцедон Femme Природен Камен Монистра Кристал Шарм Подарок

DEN 108.48
DEN 103.00
Количината на стоката
Тековен


Камен Хривнија Хривнија должина default 19cm (уредувачки)
Мушка Големина : 8mm

Детални карактеристики

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Затворач Тип:
Чипка-Up

Слични производи