.

.

12 СТИЛОВИ Кристал Crowm Бела Howlite 8мм Црната Лава Камен Монистра DIY Етерично Масло Парфем Diffuser Хривнија Поставите Водат Накит

12 СТИЛОВИ Кристал Crowm Бела Howlite 8мм Црната Лава Камен Монистра DIY Етерично Масло Парфем Diffuser Хривнија Поставите Водат

DEN 157.92
DEN 119.00
Количината на стоката
Тековен


Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Детални карактеристики

Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
круна
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Затворач Тип:
Еластичноста
Материјал:
лава камен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции

Слични производи