.

.

Нови Стабилизатор Поставите Линк за BMW 525i/ 528i/530i/540i/М5 Лево Десно Задните 2 парчиња

Нови Стабилизатор Поставите Линк за BMW 525i/ 528i/530i/540i/М5 Лево Десно Задните 2 парчиња

DEN 1872.00
DEN 1760.00
Количината на стоката
Тековен

Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на КИНА ПОСТ .Следење БР.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена. Фотографиите се преземени од actuall . ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ.
Злато Снабдувач
Нови Стабилизатор Поставите Линк за BMW 525i/ 528i/530i/540i/М5 Лево Десно Задните ,оваа ставка вклучува 2 парчиња
Одговара на следново : BMW 525i 2001-2003 BMW 528i 1997-2000 BMW 530i 2001-2003 BMW 540i 1997-2003 BMW M5 2000-2003
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад.Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.

Детални карактеристики

M5-Година:
2003,2000
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
Задните
BMW Модел:
M5
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Осветленост Дел Број:
33551095532
Бренд Име:
TAHIKO
Специјални Функции:
iso91001
Другиот Дел Број:
33551095532
Материјал Тип:
исто како и оригиналниот
Производителот Дел Број:
MN-0039125
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
MN-0039125
одговара за возило:
Лево, Десно, Задните

Слични производи