.

.

За Мерцедес Бенц R Класа W251 R350 R400 R500 Карбонски Влакна Почнете Да Го Запре Моторот Копчето За Повикување На Вратите Налепница Маска

За Мерцедес Бенц R Класа W251 R350 R400 R500 Карбонски Влакна Почнете Да Го Запре Моторот Копчето За Повикување На Вратите Налепница

DEN 1151.52
DEN 1025.00
Количината на стоката
Тековен


За Мерцедес Бенц R Класа W251 R350 R400 R500 Карбонски Влакна Почнете да го Запре Моторот Копчето за Повикување на Вратите Налепница Покрие Забелешка : Pls потврдете го вашиот автомобил имаат Моторот Старт/Стоп Копче Ставка Опис : -100% сосема нов и висок квалитет
-Материјал : Јаглерод Влакна
-Боја : како на сликата шоу
-3 M лента adhensive ,лесно да го инсталирате
-Одговара За Мерцедес Бенц R Класа W251 R350 R400 R500 Пакет вклучуваат : 1pc/set Инсталација совети :
1)се Најде на excact локација каде да се постави пред да ја отстраните 3 M лента покритие;
2)Чиста инсталација области;
3)Отстранување на 3 M лента капак и се стави производот во excact позиција,притиснете го за да се направи добар adhensive;
4)Нема перење во рок од 24 часа.
5)Подобро да се користи полесни или фен за коса да се обезбеди мало топлина за 3 M лента откако ќе го отстраните капакот,тоа ќе се подобри неговата stickness.
Answer : ___________________________ Note : Pls потврдете го вашиот автомобил имаат Моторот Старт/Стоп Копче

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
трим
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
JOGON
Година:
за Мерцедес Бенц R Класа W251
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Answer:
___________________________ Note

Слични производи