.

.

DWCX Автомобил Стил Хром Мотор Започнете Стоп Копчето Switch Декоративна Рамка Покрие Намали за BMW F30 316i 320i 328i F20 116i 118i

DWCX Автомобил Стил Хром Мотор Започнете Стоп Копчето Switch Декоративна Рамка Покрие Намали за BMW F30 316i 320i 328i F20 116i

DEN 215.04
DEN 185.00
Количината на стоката
Тековен


Хром Позлатен Мотор Започнете Стоп Копчето Switch Декоративна Рамка Покрие Трим одговара за BMW F30 F20 Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : високо квалитетна ABS пластика со светли хром финиш Внатрешен Дијаметар : прибл. 2.5 cm (0.98 инчен) Точка се вклучени : 1 x Мотор Започнете Стоп Копчето покрие Компатибилен Со :
Одговара за BMW Серија 3 F30 316i 320i 328i 2013-2017
Одговара за BMW 1 Series F20 116i 118i 2012-2016
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл.
4) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, селотејп во задниот дел. Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Година:
2013 2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.017kg
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS пластика со светли хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Сребро.
одговара 1:
за BMW Серија 3 F30 316i 320i 328i 2013 2014 2015 2016 2017
Се вклопат 2:
за BMW 1 Series F20 116i 118i 2012 2013 2014 2015 2016 година
Дијаметар:
Внатрешниот

Слични производи