.

.

MOPAI Карбонски Влакна Автомобил Вратата Анти Удар Нула Налепница Покритие Одговара За Chevrolet Camaro 2017+

MOPAI Карбонски Влакна Автомобил Вратата Анти Удар Нула Налепница Покритие Одговара За Chevrolet Camaro 2017+

DEN 878.88
DEN 791.00
Количината на стоката
Тековен


MOPAI Карбонски Влакна Автомобил Вратата Анти Удар Нула Налепница Покритие Одговара За Chevrolet Camaro 2017+
Спецификација
1. Автомобил Модел На Chevrolet Camaro 2017+ 2. Боја : Црвена, Црна 3. Материјал : Јаглерод Влакна 4. Пакетот Вклучува : 2 buc/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Година:
2017
Име На Модел:
szzt04031
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црвена, Црна
Материјал:
Карбонски Влакна
Автомобил модел:
За Chevrolet Camaro
Година:
2017+

Слични производи