.

.

СКАРА@FUKA 3pcs/сет за во Автомобил A/C клима Топлина Контрола Knob Switch Botton Покрие Алуминиум Трим Одговара За ФОЛКСВАГЕН Поло 2014 Автомобил Стил

СКАРА@FUKA 3pcs/сет за во Автомобил A/C клима Топлина Контрола Knob Switch Botton Покрие Алуминиум Трим Одговара За ФОЛКСВАГЕН

DEN 527.52
DEN 496.00
Количината на стоката
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : како на сликата шоу
Материјал : Алуминиум
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2014
Ова е фантастична, ефтин и брз и лесен начин за да додадете обновено на допир на вашиот автомобил
Пакет се вклучени : 3 Pcs/set Воздух-состојба Топлина Контрола Knob Switch Botton Покрие Трим

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
0inch
Година:
2014
Име На Модел:
Клима Топлина Контрола Knob
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
ОДГОВАРА ЗА:
фолксваген поло 2014
количина:
3pcs

Слични производи