.

.

BOOMBLOCK 1pcs Автомобил 3D Led Светло Неонски Светилки 12V За Рено Megane 2 3 Duster Логан Хонда Граѓански 2006-2011 Одговара Спогодба Додатоци

BOOMBLOCK 1pcs Автомобил 3D Led Светло Неонски Светилки 12V За Рено Megane 2 3 Duster Логан Хонда Граѓански 2006-2011 Одговара

DEN 239.52
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен

Мека светлина не му наштети на очите, Својата ниска потрошувачка на енергија, така што вкупната влезна моќност светлината линија надолу, таму е подобро енергија-заштеда ефект. ЕЛ ладна светлина има два интерфејси, може да се намали, можете да го користите како две ЕЛ светлина Prudoct Фотографии : .5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни панели. Појдовна точка за успех,Должина лесно може да се намали за да инсталирате пргав, лесно (4) стабилна текст моќ и излез прозрачна флукс : високо-квалитетни производи со добра регулација перформанси, струја, напон отстапување е голем, се уште може да се одржи постојан извор на енергија, стабилна светлина интензитет, е погодна за енергија конзервација. Помогне да се подобри визуелни резолуција, за да се подобри ефективноста; континуирана операција намалува визуелна замор, да ви помогне заштита на видот.Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов Квалитет на Стоки и Пониска цена& Висок Квалитет. Висок квалитет на производите, константна енергија и светлина линија тековната состојба, како и сигурен почетна точка и други фактори може да го продолжи животот на светлината линија. (5) за да се прошири светилка живот линија. Тоа е нормална ситуација,тоа не ви пречи!ве молиме информира дека. Ако сте перфекционист,немојте да го нарачате.3 mm Жица должина : 1/3/ 5 Meter Боја : бела,сина,црвена, жолта. Спецификација : Жица со дијаметар : 2. (3) почетна точка е повеќе сигурен.

Детални карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Година:
2017
Име На Модел:
Ладна светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
500cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Жица со дијаметар:
2.3 mm
должина на жица:
1/3/ 5Meter
боја:
бела,сина,црвена, жолта.
Напојување:
DC 12V
Напон:
AC90V~130V
Фреквенција:
400Hz~5000Hz
Пакетот Вклучува:
1pcs ЕЛ Жица + 1pcs запалка приклучок за

Слични производи