.

.

Нова Топла Светла Вклучите контролниот Панел на Вратите Налепница за Nissan X-TRAIL Xtrail X Трага T32 2013+ Qashqai J11 2015 година

Нова Топла Светла Вклучите контролниот Панел на Вратите Налепница за Nissan X-TRAIL Xtrail X Трага T32 2013+ Qashqai J11 2015

DEN 378.24
DEN 268.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме да се забележи тип 1 и тип 2 не може да биде инсталиран заедно !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
5inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
за qashqai J11
Објектот Должина:
5inch
Година:
2016 година
Објектот Тежина:
0.02kg
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
carmilla

Слични производи