.

.

За Mazda 3 Mazda 3 2004 2005 2006 2007 Право & Левата Рака се Вози Автомобил пред задните Кат Мат теписи Подлога маска

За Mazda 3 Mazda 3 2004 2005 2006 2007 Право & Левата Рака се Вози Автомобил пред задните Кат Мат теписи Подлога маска

DEN 4080.00
DEN 3427.00
Количината на стоката
Тековен


Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.
Производ компатибилност :
За Mazda 3 Mazda 3 2004 2005 2006 2007 Лево / Десно рака диск
тоа е само одговара за Лево / Десно се вози автомобили. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. состојба. можете да го инсталирате сами.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.Ви благодариме
Опис :
Состојба : 100% нов состојба
Главен Материјал : висок квалитет на СТП кожа водоотпорен материјал
Пакетот Вклучува : еден сет за предните и задните подови
Лесна Инсталација.Ве молиме оставете порака за цел форма. Благодарение толку многу.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Материјал Тип:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
Никој

Слични производи