.

.

1in. дувачкиот insert ,Целата Куќа Џамбо Вода Филтер со 4.5 во. x 20in. Кокос Јаглерод Блок Filter/Монтажа Заградата/Клуч/Завртка

1in. дувачкиот insert ,Целата Куќа Џамбо Вода Филтер со 4.5 во. x 20in. Кокос Јаглерод Блок Filter/Монтажа Заградата/Клуч/Завртка

DEN 7632.00
DEN 7250.00
Количината на стоката
Тековен


Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.
Политика На Враќање :
(1) Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. Филтерот функција : отстранување на нечистотија, песок, тиња, слоевита, и chloramine, лош вкус и мирис.6 бар)
Се вклопува со 4. Кокос Јаглерод Блок Filter/Монтажа Заградата/Клуч/Завртка
Целата Куќа Џамбо Вода Филтер со 4.
Повратни информации
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее и да се направи напредок.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако сакате да купите филтри за овој џамбо waterw филтер, за повеќе информации ,ве молиме видете подолу
Техничките Информации :
Полипропилен домување и капа, еден о-прстен печат
Влезот/Излезот Опции : 1" Женски Навој месинг insert
Максимална Работна Температура : 125°F
Максимален Работен Притисок : 125 PSI (8. Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина.
За Парцела повеќе од 2 KGS ,ние ќе брод предмети од ТНТ ,Fed Ex ,DHL, или други посебни express.5"x20" Јаглерод Блок Касети 5 Micron
Забелешки :
Ја покажа филтер вклучуваат еден 20"x4-1/2" CTO филтер 5 micron и еден метал Заграда , и еден стандард Пластични Клуч . Понекогаш, ние ќе користиме некои специјални изразат ако тоа е побрзо.
Испорака :
72 Часа испраќање(со Исклучок на празници) по исплата потврди од страна на Aliexpress
Стандардот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet за слободни (некои специфични за земјата треба да платат малку повеќе превозот надомест од Ali Express Стандард Превозот).

Детални карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови
Бренд Име:
FILSADAE
Број На Модел На:
WF-202BB
Големина на:
20inch
Материјал на Градба:
Полипропилен
Влезот&Штекер големина на:
1 влезот&штекер
Внатре филтер:
20x4.5 Јаглерод Bock Патрон 5 Micron
Max. Работен притисок:
125PSI

Слични производи