.

.

Нови Преносни Чанта Случај за Baofeng УВ-5R 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE+ 5RA+ двонасочна Радио Случај Торба Носителот

Нови Преносни Чанта Случај за Baofeng УВ-5R 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE+ 5RA+ двонасочна Радио Случај Торба Носителот

DEN 898.56
DEN 584.00
Количината на стоката
Тековен


Go Pro Hero4/ 3+/3/2/1 камерата
Забелешка : За радио и други додатоци не се вклучени. Ве молиме проверете ги следење на информации се на веб страната : http : //www.
3 Ако не сте задоволни со нашите производи, ве Молиме да ни даде шанса, ние ќе се обидеме потрудиме за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред shippment ако треба да ја промените вашата адреса/телефонскиот број/Пост број.
1* Преносни Чанта Случај за Baofeng УВ-5 R 5 RA 5 RB 5 RC 5 RD 5 RE+ воки токи
Топло Забелешка : почитувани руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите име и презиме на испорака адреса, кога ќе се направи нарачка.
За Плаќање :
1 Ние прифати исплата од Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму. Ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со детални Продажба Оценка од 5.
Држи го вашиот радио безбеден за време на патувањето и складирање.
2 ве Молиме не го отворите спор пред каква било комуникација, ако сте незадоволни со нашите производи или услуги, и, тоа не е никаква помош за вас и нас, ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО откако ќе ја добиете вашата reqire, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!
3 Ние ќе се обидеме потрудиме за вас.
2 ве Молиме контактирајте со нас ако имате проблеми или треба да се менува цената пред вашата исплата,ви Благодариме
За превозот :
1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО.

Детални карактеристики

Is_Display:
No
Складирање Канал:
зависи од радио
Тип:
делови
Димензии:
220*180*65mm
Бренд Име:
oppxun
Разговор Опсег:
зависи од радио
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Број На Модел На:
СУМ-RC01
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
крпа+ пластика
користат за:
Baofeng УВ-5R 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE+ 5RA+ двонасочна Радио
боја:
Црна

Слични производи