.

.

Пригушување Тело за Мицубиши Pajero Montero 3nd III 6G72 3.0 L 2000-2006 MD369617

Пригушување Тело за Мицубиши Pajero Montero 3nd III 6G72 3.0 L 2000-2006 MD369617

DEN 7584.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Со оглед на посебни производи, што го продаде, тоа не е лесно за некои луѓе да се потврди кој дел е погоден. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена, ако постои проблем со содржина?s квалитет, но не неправилна употреба. Затоа, ве молиме обидете се да го користите DHL или Fedex ако ви треба дел итна.
Пред да нарачате, ве молиме контактирајте со нас за да се обезбеди доколку не се сигурни дека објектот е погодна за вашиот автомобил, особено на надворешните делови. Како wholeseller, ние може да ви даде попуст база на количеството вас
треба. (Кина Пост Воздух Парцела ако нема EMS на вашата земја )
4.
Детали За Производот :
1.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Враќање ќе биде прифатена само ако производителот?s дефект.
Ве молиме, напишете вашето точно име, превозот адреса, Поштенски Код, Телефонски број , E-mail адреса за да се осигура дека вие може да добиете елементи со информации што се обезбедат. Ве молиме контактирајте со нас за да добие помош ако не се сигурни дали објектот е погодна за вашиот автомобил.
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
KOWZE
Специјални Функции:
AC60-367
Автомобил Производител:
Мицубиши
Име На Модел:
MD369617
Модел Година:
Од 2000 до 2006 година

Слични производи