.

.

2 Твин ТУРБО TD03 49131-05051 49131-05061 8602932 + 49131-05161 49131-05151 8602933 За Volvo S80 XC90 T6 N3P28FT B6284T2 2.9 L

2 Твин ТУРБО TD03 49131-05051 49131-05061 8602932 + 49131-05161 49131-05151 8602933 За Volvo S80 XC90 T6 N3P28FT B6284T2 2.9

DEN 41279.52
DEN 37564.00
Количината на стоката
Тековен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .8 Твин Турбо Турбополнач 2 парчиња Цилиндар што е 1-2-3 Левата Страна : Дел Број : 49131-05061 49131-05060 49131-05051 49131-05050 49131 05061 49131 05060 49131 05051 49131 05050 4913105061 4913105060 4913105051 4913105050 Цилиндар 4-5-6 Десната Страна : Дел Број : 49131-05161 49131-05160 49131-05151 49131-05150 49131 05161 49131 05160 49131 05151 49131 05150 4913105161 4913105160 4913105151 4913105150 ОЕМ Број : 8602932 8658623 + 8602933 8658624 Примена : За Volvo XC90 S80 T6 2001-06 2.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.9 L 200kw 272 HP Семејство Турбо модел : TD03 TD03-08 G-4. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.9 L, 2922 кзм KW 200/272 Гориво Гас Имајќи Домување 49131-25610 Турбина Тркала 49170-23100 Actuator 49131-18927 Турбина Домување AR 4.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Висина:
28inch
Специјални Функции:
8602932 8658623 49131 05051 49131 05050 49131 05060 49131 05061
Поставување на Возило:
4913105051 4913105050 4913105060 4913105061
Објектот Должина:
29inch
Автомобил Производител:
Volvo
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2000 - За Volvo S80 XC90 T6 2.9 L N3P28FT B6284T B6284T2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Цилиндарот што е 1-2-3 лево 49131-05051 49131-05050 49131-05060 49131-05061
Frequence Опсег:
Цилиндар 4-5-6 право 49131-05151 49131-05150 49131-05160 49131-05161
Објектот Тежина:
17kg
Име На Модел:
TD03 49131-05060 49131-05050 + 49131-05150 49131-05160 8602932 8658623
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Семејството Турбо модел:
TD03, TD03-08G-4.8 Твин Турбо Турбополнач 2 компјутери
Дел Број.:
Цилиндарот што е 1-2-3 лево 49131-05051 49131-05050 49131-05060 49131-05061
Дел Број. .:
Цилиндар 4-5-6 право 49131-05151 49131-05150 49131-05160 49131-05161
ОЕМ Број .:
8602932 8658623 49131 05051 49131 05050 49131 05060 49131 05061
Дел Број:
4913105051 4913105050 4913105060 4913105061
Дел Број . .:
49131 05151 49131 05150 49131 05161 49131 05160
ОЕМ број:
8602933 8658624 4913105161 4913105160 4913105151 4913105150
Апликацијата возило:
За Volvo S80 XC90 2000-2005 2.9 L, 2922ccm l6, DOHC
Примена на моторот:
N3P28FT B6284T B6284T2 (Цилиндар 1,2,3) (Цилиндар 4,5,6) Bi Turbo

Слични производи