.

.

Автомобил Шарм Убава Кристал Daisy Цвет Автомобил Внатрешни Работи На Воздух Пропустливи Украси Парфем Мирис Воздух Два Клип Носителот

Автомобил Шарм Убава Кристал Daisy Цвет Автомобил Внатрешни Работи На Воздух Пропустливи Украси Парфем Мирис Воздух Два Клип

DEN 263.52
Количината на стоката
Тековен

Превозот Смисла Ние ќе го испратите објектот на основниот превозот адреса во вашиот цел на Aliexpress ПОБРЗО. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да се направи корист да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Целосна наплата, замена или замена ќе бидат понудени. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство.
Пакет Се Вклучени :
1 Пар x Автомобил Воздухот се Пропустливи Клип
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ние сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Enjoyinh мирисот. Отстранете го поклопецот
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Земете мирисот на апчиња надвор од маска
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува за викенд и одмор.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Стави мирис на апчиња во два
4. Со цел што можете да ја добиете вашата цел непречено,ве молиме comfirm вашиот превозот адреса внимателно.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Специјални Функции:
Воздухот Се Два+Декорација
Обликот:
Цврста
Тип:
Воздухот Се Два
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА WERK
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Волумен:
***
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
CN0190

Слични производи