.

.

1280*720P MCCD Супер слика автомобил rear view Camera за Шкода Roomster Fabia Octavia Yeti врвен за Ауди А1 trunk се справи со камера

1280*720P MCCD Супер слика автомобил rear view Camera за Шкода Roomster Fabia Octavia Yeti врвен за Ауди А1 trunk се справи со

DEN 1862.40
DEN 1602.00
Количината на стоката
Тековен

Но, ние ви препорачуваме да не користите оригинални кабел, бидејќи линија може да биде различно и стареењето. Автомобилот наназад не е напојува со СТРУЈА,
тоа ќе додадете Пулсот сигнал да го вознемирува , па тоа ќе нестабилен .Она што е работен принципот на оваа dy namic песна задна камера?
Тоа изградена во g yroscope сензор , а utomatically уреди со покажувач на правецот на автомобилот тело , а потоа се генерираат динамички траекторијата на сликата .
детали за производот
За кабел (на MCCD камера кабел не е топла)
6m анти-меша видео линија ( Tcopper жица )
камерата е сликата покажана
1, Подземна Гаража е ноќ визија, не е светла во Гаража
2, без светла
3,pleaes видите јасност
Заеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.

Детални карактеристики

Напон:
12V
Бренд Име:
HUIMU
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Стакло
Guiding Line:
Yes
Жица/безжична:
Жица
паркинг линија:
Yes
ТВ систем:
NTSC
широк агол:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Слични производи