.

.

CCD автомобил пред видите паркинг логото автомобил камера за Нови субару Шумите HD водоотпорен ноќ визија

CCD автомобил пред видите паркинг логото автомобил камера за Нови субару Шумите HD водоотпорен ноќ визија

DEN 1680.00
DEN 1176.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
Guiding Line:
No
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Субару

Слични производи