.

.

за Suzuki Kizashi 2011~2015 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Задните ViewCamera

за Suzuki Kizashi 2011~2015 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Задните ViewCamera

DEN 2697.60
DEN 2050.00
Количината на стоката
Тековен

ве Молиме Внимателно да се провери врската џек
.
Кликнете на Повеќе нови производи!
Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран . Увезени CCD чипови, слика јасност, стабилност, добра ноќ визија 170 супер широк агол леќа, водоотпорен, прашина-доказ, анти-магла, шок-доказ answer : ___________________________ note : не Може да се користи за DVR видео камера, електронски кучиња, не се купи. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена. Ние нема да снабдувањето било по продажба на услуги на купувачот кој достави каков било спор или ни даде лош повратни информации без да зборува за нас на прво место. се Врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера.
Функција : Нема пат кутија, не МОЖЕ да/OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Камерата песна принцип : вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне
Answer : ___________________________ Note : не Може да се користи за DVR видео камера, електронски кучиња, не се купи.

Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за Suzuki Kizashi 2011~2015
Автомобил Создателот 2:
за Suzuki Kizashi 2011~2015
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Слични производи