.

.

IR Инфрацрвена светлина Автомобил Rear View Camera Универзален Автомобил Обратна Rearview Камера Ноќ Визија за паркинг заден Копија Приказ на Камерата

IR Инфрацрвена светлина Автомобил Rear View Camera Универзален Автомобил Обратна Rearview Камера Ноќ Визија за паркинг заден

DEN 527.52
Количината на стоката
Тековен


1) во Суштина ние ќе го избере најмногу економски начин за испраќање на стоки за вас. Ние не додадете Давачки, Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и други давачки. Тоа трае околу 7-20 работни дена да пристигне во вашето место. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа трае околу 3-10 дена да пристигне во вашето место.
Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве Молиме да ни даде можност да се решаваат проблемите.
Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera Огледало слика 170 степен IR Инфрацрвена светлина Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera IR Ноќ Визија ST-309 - ПАЛ
Висока дефиниција, 170 степен агол на гледање
Вграден-во 6pcs инфраред за ноќ визија
Поставете ја камерата во задниот дел од автомобилот
Кога ќе се паркинг за автомобили, оваа камера ќе се покаже сликата зад автомобилот, и дали има некој зад автомобилот, исто така, покажуваат возачот дали паркинг на линија
Се применува за различни возила : автомобил, RV, мини-комбе итн.
Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
Со мало пакет
Спецификации :
Резолуција : 420 TVL
Сигнал систем : PAL
Агол : 170 степен Дијагонала агол на 170 степени и хоризонтална агол од 120 степени IR Ноќ : 6pcs
Слики : огледало на сликата
Димензии : 30 х 30 х 50мм
Камерата кабел должина : околу 50cm
Пакет се вклучени :
1 x Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera IR Ноќ Визија ST-309 - ПАЛ
1 x Моќ Кабел (за 140cm)
1 x 5m Видео Кабел
1 x Прирачник за Корисникот паркинг линии : вклучени
Професионални надворешноста водоотпорен автомобил rear view camera, лесно да го инсталирате и да работат.

Детални карактеристики

Бренд Име:
EinCar
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Црна
сензор на слика:
CMOS,CCD
Напон:
DC 12V
Специјални Функции:
IR Инфрацрвена светлина Ноќ верзија,Водоотпорен
Тип На Производ:
Автомобил Задна Камера, Паркинг Копија Камера
Ефективни Пиксели:
628 x 582 Пиксели
Автомобил Производител:
за универзален автомобил

Слични производи