.

.

BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани дупка

BOQUERON за Мерцедес Бенц ML W164 MB ML350 ML300 ML250 ML63 05~11 Автомобил Обратен Паркинг Rear View Camera CCD HD Задржани

DEN 1202.88
DEN 806.00
Количината на стоката
Тековен


Повеќе камери за вашиот автомобил, ве молиме проверете повеќе. Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји , ние leadin пазарот. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.
Ви благодарам многу за вашето внимание. Ве молиме посетете ја нашата продавница од тука :
За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните.
Кликнете на Повеќе нови производи!
Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран . Повеќе универзална камери, ве молиме проверете повеќе.

Детални карактеристики

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Творецот 1:
за Мерцедес Бенц ML Класа W164 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Автомобил Создателот 2:
Бенц ML350 ML300 ML250 ML63 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц

Слични производи