.

.

Безжична Врата со Push Копчето Помалку Потрошувачка на Енергија со Висок Квалитет (Бела)

Безжична Врата со Push Копчето Помалку Потрошувачка на Енергија со Висок Квалитет (Бела)

DEN 781.44
DEN 641.00
Количината на стоката
Тековен

Како и многумина 32 првиот музика, тонови на ѕвонење изборот, да ги исполнуваат единствен што има хоби, да се открие личност.
Производ карактеристики
1. Употребата на електронски buck со системот на осигурување, далеку од опасни трансформатор краток спој палење (поради долготрајна работа, треска лесно да се произведе), може да се обезбеди безбедност. Силна анти-притискање на способност, повторете го оценувате помалку од еден над сто илјади.На потег е инсталиран.
Човечки е едноставен, флексибилен, безжични инсталација дизајн, нема потреба да се сврти кон професионална или инсталација, без железо ѕид, obviate инсталација и проблеми трошење и да заштедите пари. Со Европа тип стил, деликатна и кабинетот на насочат на рационализација дизајн, ултра-мали форма, убава и лесно, милост за вашиот дом. Лансирањето на индустријата иновации копчето батеријата LED индикатор, нека ви дали треба да ја замените батеријата, да биде јасно на прв поглед. Безжичен далечински управувач за до 100 метри (директни отворен далечина), се задоволат потребите на сите видови на станбени и горниот кат на зградата. со добар квалитет и со многу ниска цена
. Не влијае на декорација, убава. Вграден стерео звучници, прават звук јасно, слатка, особено погоден за домаќинство, канцелариски згради, фабрики, туризам и други места за употреба, широк спектар на употреба. Широк спектар на употреба, во прилог да се користи како обична врата, повеќе може да се користи како контакт, пејџер, грижа за пациентот, за итни случаи известувањето и други посебни цели.

Детални карактеристики

Екранот:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Безжична Врата
Бренд Име:
ccthook
алармот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
моќност:
Сува Батеријата
Itercom:
No

Слични производи