.

.

Camshaft Позиција Сензор Одговара на Buick, Chevrolet GMC Isuzu Oldsmobile Pontiac 66175135 10456250 66175136 PC115 5S1235 SU1069 96005

Camshaft Позиција Сензор Одговара на Buick, Chevrolet GMC Isuzu Oldsmobile Pontiac 66175135 10456250 66175136 PC115 5S1235 SU1069

DEN 642.24
DEN 578.00
Количината на стоката
Тековен

2 L 2190 CC 134 Cu.2 L 2190 CC 134 Cu.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.2 L 2190 CC 134 Cu.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1.
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени. l4 FLEX OHV 1996 OLDSMOBILE CUTLASS CIERA Сите Мотор 1996-2002 Pontiac Sunfire 2.2 L 2190 CC 134 Cu.2 L 2190 CC 134 Cu.Една година Гаранција
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации. l4 ГАС OHV 1996-2000 Isuzu Hombre 2.Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 66175135, 10456250 8104562500, PC115 SU1069, 8104566170 8-10456-617-0, 96005 66175136 , 5 S1235 CSS124 , SS10005 10456617, DR1517 CSS115, CSS213 1800561, SS10010 Fitment : : 1996 Buick Век 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.2 L 2190 CC 134 Cu. l4 ГАС DOHC
1. l4 ГАС OHV 1999-2002 Chevrolet Cavalier 2.2 L 2190 CC 134 Cu.2 L 2190 CC 134 Cu.2 L 2198 CC 134 Cu. l4 ГАС OHV 2000-2002 Chevrolet S10 2.2 L 2198 CC 134 Cu. l4 ГАС OHV 1996-2003 GMC Sonoma 2. l4 ГАС OHV 1996 Oldsmobile Cutlass Ciera 2.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.2 L 2190 CC 134 Cu.2 L 2190 CC 134 Cu. l4 BI-ГОРИВО OHV 1996 Chevrolet Corsica 2.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .2 L 2180 CC l4 ГАС OHV 1996-2003 Chevrolet S10 2.2 L 2190 CC 134 Cu. l4 ГАС OHV 2002 Chevrolet Cavalier 2.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1. l4 ГАС OHV 2000-2002 GMC Sonoma 2. l4 ГАС DOHC 1996-2002 Chevrolet Cavalier 2.

Детални карактеристики

Повторливост:
SS10010
Тип:
Холцер
линеарна:
CSS115, CSS213
Осветленост Дел Број:
8104562500, PC115
Мерен Опсег:
10456617, DR1517
Hysteresis:
1800561, 8-10456-617-0
Производителот Дел Број:
8104566170
Бренд Име:
ZCAUTO
Материјал:
66175135, 10456250
Резолуција:
CSS124, SS10005
Чувствителност:
66175136, 5S1235
Сместување:
Вратило
Земја/Регион на Автомобил Производство:
SU1069, 96005

Слични производи