.

.

Memolissa 3 Пара виолина Дизајн Црвено виолина Форма Cufflinks За Mens Женска Кошула Свадба Подарок Cufflink Подарок за Партија Топла Продажба

Memolissa 3 Пара виолина Дизајн Црвено виолина Форма Cufflinks За Mens Женска Кошула Свадба Подарок Cufflink Подарок за Партија

DEN 493.44
Количината на стоката
Тековен


Име : Memolissa 3 Пара виолина Дизајн Црвено виолина Форма Cufflinks За Mens Женска Кошула Свадба Подарок Cufflink Подарок за Партија Топла Продажба
Бренд : Me Molissa
Број на модел : СП-358
Материјал : Бакар
Боја : Црвена
Квалитет : Совршен
Вклучувајќи : 1x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : Мажите

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Број На Модел На:
СП-358
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MEMOLISSA
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
виолина
Функција:
виолина Форма
боја:
Црвено позлатен
Пол:
човек
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум/Бизнис
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучувајќи:
Само запечатување OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
фабрика:
Yes
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Клучни зборови:
Gemelos,Cufflink,Cufflinks,Манжетната Линк,Француски,Cufflinks,Луксузни Cufflinks

Слични производи