.

.

DY сет на високо квалитетен моден сребро писмо јас Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен превозот

DY сет на високо квалитетен моден сребро писмо јас Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен

DEN 312.00
DEN 281.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
DY-359
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Писмо

Слични производи