.

.

Висок квалитет на машки кошули Cufflinks сосема нов моден бутик златна топка бисер cufflinks, француски кошула додатоци

Висок квалитет на машки кошули Cufflinks сосема нов моден бутик златна топка бисер cufflinks, француски кошула додатоци

DEN 127.20
DEN 115.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ZMXK-394
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слични производи