.

.

DY сет на висок квалитет позлата златни букви D Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен превозот

DY сет на висок квалитет позлата златни букви D Cufflinks црна кожа кутија мажите француски кошула Cufflinks кутија сет бесплатен

DEN 367.20
DEN 331.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
DY-374
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Писмо

Слични производи