.

.

SHANH ZUN 8 Компјутери Обичај Маица, Фустан Јака Остане Персонализирана Нерѓосувачки Челик Јака Коски Stiffeners Mens Додатоци

SHANH ZUN 8 Компјутери Обичај Маица, Фустан Јака Остане Персонализирана Нерѓосувачки Челик Јака Коски Stiffeners Mens Додатоци

DEN 761.28
DEN 609.00
Количината на стоката
Тековен


SHANH ZUN 8 Компјутери Обичај Маица, Фустан Јака Остане Персонализирана Нерѓосувачки Челик Јака Коски Stiffeners Mens Додатоци
Бренд Име : SHANH ZUN
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакување се Вклучени : 8 Парче Јака Останува во Подарок Кутија ( не можат да работат со магнет)

Детални карактеристики

Метална боја:
8pcs-2.2 инчи, 8pcs-2.37 инчи, 8pcs-2.5 инчи, 8pcs-2.75 инчи, 8pcs-3 инчи
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SHANH ZUN
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
GGJSET8
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Никој
Тип На Објект:
Јака Престојувате Во Собата
Материјал:
Високо Полиран не ' рѓосувачки челик
боја:
Злато
Ширина:
10mm
Јака останува Количина:
Пакет од 8
Јака Останува Должина :
2.2/2.37/2.5/2.75/3

Слични производи