.

.

2017 Домот Мажите Вратот се Врзува Дизајнер Бренд 5CM Жените Тенок Црвено Карирани Врски Дипломирањето Работи Партија Секојдневен Gravata Mens Врски HB24

2017 Домот Мажите Вратот се Врзува Дизајнер Бренд 5CM Жените Тенок Црвено Карирани Врски Дипломирањето Работи Партија Секојдневен

DEN 959.04
DEN 614.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Домот Мажите Вратот се Врзува Дизајнер Бренд 5 CM Жените Тенок Црвено Карирани Врски Дипломирањето Работи Партија Секојдневен Gravata Mens Врски HB24 најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Број На Модел На:
DUNHE-5cm-HB24
Големина:
One Size
Бренд Име:
Evanhome
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Црвена
Големина:
5cm x 145cm

Слични производи