.

.

Висок Квалитет 2017 Дизајнер Бренд 5CM Тенок Врски Мажите и Жените Професионални Шарени Вратоврска Дипломирањето Работи Партија Неформални Врски HB15

Висок Квалитет 2017 Дизајнер Бренд 5CM Тенок Врски Мажите и Жените Професионални Шарени Вратоврска Дипломирањето Работи Партија

DEN 959.04
DEN 614.00
Количината на стоката
Тековен


Висок Квалитет 2017 Дизајнер Бренд 5 CM Тенок Врски Мажите и Жените Професионални Шарени Вратоврска Дипломирањето Работи Партија Неформални Врски HB15 најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Број На Модел На:
DUNHE-5cm-HB15
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Бренд Име:
Evanhome
Материјал:
Полиестер
боја:
Сива
Големина:
5cm x 145cm

Слични производи