.

.

20mm 22mm 24mm луксузни Вистинска Кожа Види Рака Бенд Мажите Резолуцијата за Механички види Watchband Рака за Panerai Омега PAM111

20mm 22mm 24mm луксузни Вистинска Кожа Види Рака Бенд Мажите Резолуцијата за Механички види Watchband Рака за Panerai Омега PAM111

DEN 1103.52
DEN 1004.00
Количината на стоката
Тековен

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена.
На часовникот не е за продажба, во Рамките на опсег
1, материјал : кожа 2, Големина : 22mm 24mm 20mm 3, должина : 125 + 75 mm
Нов оглас, повикувајќи ги да се доживее

Детални карактеристики

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
CXBS681
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
GETALIA

Слични производи