.

.

18mm 20mm 22mm Првиот Слој Вистинска Кожа Види Бенд Брзо Ослободување на Рака за Armani врвката за на Појас Хривнија Црна Браун +Пролет Бар

18mm 20mm 22mm Првиот Слој Вистинска Кожа Види Бенд Брзо Ослободување на Рака за Armani врвката за на Појас Хривнија Црна Браун

DEN 767.52
Количината на стоката
Тековен


18mm 20mm 22mm Првиот Слој Вистинска Кожа Види Бенд за Armani со Право се Види на Лицето
3 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава
ЦРНА
ТЕМНО КАФЕАВА БОЈА
СВЕТЛО КАФЕАВА
Fetures :
- Широк : 18mm 20mm 22mm
- Со умерена мекост, удобен за носење
- Со брзо ослободување пролет бар, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно
- Со четка од не ' рѓосувачки челик хидраулични тока, подебели и попрецизно од заедничката оние, нема повеќе да се олабават или скршени токи
- Се прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, одговара за Мажите и Жените.
- Направен од првиот слој cowhide вистинска кожа (двојно страни), на предната страна е со Полно Зрно, мазна и издржливи, а на задната страна е водоотпорен, дише и анти-бактериски, многу погодно за секојдневна употреба
Компатибилен со :
- за Armani со Право се Види на Лицето
Пакетот вклучува :
1 x Види Бенд
2 x Брзо Ослободување Пролет Бар (Фиксиран на Бендот)

Детални карактеристики

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
За Armani

Слични производи