.

.

Нурне&Плови Neoprene Wetsuit 3ММ Сурфање Wetsuits Жените Mens со Полно Тело, Spearfishing Нуркање Костум Wetsuit Риболов BathingSuits

Нурне&Плови Neoprene Wetsuit 3ММ Сурфање Wetsuits Жените Mens со Полно Тело, Spearfishing Нуркање Костум Wetsuit Риболов BathingSuits

DEN 3162.72
DEN 2910.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
4125B
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spndex,Neoprene
Пол:
Мажи
боја:
Сина
Големина:
S--4XL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Брз-сува,се Задржи Топло
Функција:
Пливање Сурфање Нуркање Капење Риболов
Шаблон Тип:
Цврста
е-прилагодена:
Yes

Слични производи