.

.

НУРНЕ&ПЛОВИ 5MM Neoprene Мажи Жени Нуркање Костум Руно Поставата Топло Wetsuit Нуркањето Сурфање Spearfishing SwimwearBoardSuit

НУРНЕ&ПЛОВИ 5MM Neoprene Мажи Жени Нуркање Костум Руно Поставата Топло Wetsuit Нуркањето Сурфање Spearfishing SwimwearBoardSuit

DEN 5157.60
DEN 4745.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
4132
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spndex,Neoprene
Пол:
мажи,жени
боја:
Црна,сина
Големина:
S--4XL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Брз-сува,се Задржи Топло
Функција:
Пливање Сурфање Нуркање Капење Риболов
Шаблон Тип:
Цврста
е-прилагодена:
Yes

Слични производи