.

.

Жените Долг Ракав Нуркање Wetsuit Триатлон Опрема За Сурфање Нуркање Костум Rashguard Мажите Lycra Wetsuit Со Полно Тело, Бански Одбор Носат

Жените Долг Ракав Нуркање Wetsuit Триатлон Опрема За Сурфање Нуркање Костум Rashguard Мажите Lycra Wetsuit Со Полно Тело, Бански

DEN 1435.20
DEN 1320.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон,Полиестер,
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
704
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spndex,Neoprene
Пол:
Жени,Мажи
боја:
Сина,Розова,Сива,Жолта
Големина:
S--2XL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Брз-сува,се Задржи Топло
Функција:
Пливање ; Сурфање ; Слободно Нуркање
Шаблон Тип:
Цврста
е-прилагодена:
Yes

Слични производи