.

.

НУРНЕ&ПЛОВИ Сурфање Wetsuit Мажите Костим за Капење Жените WetSuit За Пливање, Нуркање Костим за капење, Осип Guard Бански Spearfishing BoardWear

НУРНЕ&ПЛОВИ Сурфање Wetsuit Мажите Костим за Капење Жените WetSuit За Пливање, Нуркање Костим за капење, Осип Guard Бански Spearfishing

DEN 1627.20
DEN 1497.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
715D
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spndex,Neoprene
Пол:
Жени,Мажи
боја:
Сина
Големина:
S--2XL
Функција:
Дише,Водоотпорен,Брз-сува,се Задржи Топло
Функција:
Пливање Сурфање Нуркање Капење Риболов
Шаблон Тип:
Цврста
е-прилагодена:
Yes

Слични производи