.

.

10PCS/Број 5 x4.6cm Прекрасна Bowknot Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци и Облека Печ

10PCS/Број 5 x4.6cm Прекрасна Bowknot Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци и Облека Печ

DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


Прекрасна bowknot поместена applique
Опис Боја : исто како големина на слика : 5 x4.6cm Количина : потполно 10pcs можете да се спомене боја или да се меша бојата испратите radom ако цел вкупниот износ повеќе од нашата продавница ќе обезбеди ЕМС превозот од слободни. Направете Свој Занает
Ќе се понуди на рачно изработени поместена applique.Тие се толку
прекрасна кога украсување на вашата коса лакови,клипови,чанти,додатоци и сл...
уживајте во себе,уживајте во животот.....
Превозот
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Зачувам. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Зачувам се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
1. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на Кина, Воздухот е-пошта и ЕМС
2.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,
3.Ако потврда на приемот дојде време, pls не грижете се, јас ќе го продолжи времето на приемот.
Повратни информации
ако корисникот има ништо прашање,pls ве молиме контактирајте со нас.
Се надеваме дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации . Ако не сте многу задоволни , pls ни e-mail одеднаш , велејќи дека нашиот недостаток , па ние може да го подобри континуирано нашата услуга и квалитет на производот . ние мислиме дека дефинитивно ќе ви даде задоволително решение побрзо ,вашето трпение и разбирање е прифатена во текот ние го подобруваме нашиот бизнис .
Ви благодариме за Прикажување на нашата продавница!

Детални карактеристики

боја:
микс боја
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Стап-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
SA3516
Големина:
5 x4.6cm
боја:
микс боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка име :
bowknot

Слични производи