.

.

4.5x6.5cm 10pcs/Многу DIY Сјајот Цртан филм девојка Форма Поместена Applique за Бебе Headwear Додатоци и Облека, Додатоци

4.5x6.5cm 10pcs/Многу DIY Сјајот Цртан филм девојка Форма Поместена Applique за Бебе Headwear Додатоци и Облека, Додатоци

DEN 234.24
DEN 211.00
Количината на стоката
Тековен

Опис Количина на Мешани Боја : 10 Парчиња Количество на Избраната Боја : 10 парчиња на ЕДНА Боја Клиент спомна боја и квантитет се достапни, pls ве молиме оставете порака. Количина : 10pcs/многу Елени Големина : за 4x4.7cm
цртан филм gril Големина : за 4.5x6.5cm
цртан филм gril Големина : за 3x7 cm Материјал : Сјајна Ткаенина, Бидејќи на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение Детали фото
Плаќање
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни. Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови). Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) ! 4.Да руската земја
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Детални карактеристики

боја:
микс боја
Големина:
4.5x6.5cm
Техника:
Appliqued
Стил:
Стап-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
D1171
Тип На Производ:
Закрпи

Слични производи